Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
SISTEM INFORMATIC INTEGRAT PENTRU DIGITALIZAREA ACTIVITĂȚII REGISTRULUI NAŢIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE
- Număr anunț
- CN1074494
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
- Furnizor / câștigător
- IOT SOLUTIONS & CONSULTING SRL (CUI 34662010)
- Cod CPV
- 72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.354.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.352.942 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2024 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1141890
- Termen limită
- 29.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 633304-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229326
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Model contract_v8.docx.p7s
- 11_FORMULARE_v9.docx.p7s
- 12_CERINTA_situatia personala a candidatulu-ofertantului_semnat.pdf
- 9_CAIET DE SARCINI_Digitalizare RNDVCSHV v9_semnat.pdf
- Anexa 2 la Formular 2 Formular de oferta_Anexa experti_v9.xlsx.p7s
- Anexa_Oferta financiara_v3.docx.p7s
- FisaDate_DF1229326.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IOT SOLUTIONS & CONSULTING SRL CUI 34662010
Subcontractanți 1
FIVEPLUS SOLUTIONS SRL CUI RO 19194781
Valoare atribuită
2.352.942 RON
din 2.354.800 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.858 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.