Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat
Achiziționarea echipamentelor IT, audio-video și licențe software pentru desfășurarea activității RNDR
- Număr anunț
- CN1074657
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 25146010)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.058,79 RON
- Valoare atribuită
- 36.799,20 RON 14,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2024 16:28
- Anunț de atribuire
- CAN1141709
- Termen limită
- 06.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229594
Documente
Documentația de atribuire
- 1-caiet-de-sarcini.pdf
- 4-model-de-contract-de-furnizare.pdf
- 5-formulare.pdf
- 6-instructiuni-solicitarea-platii.pdf
- FisaDate_DF1229594.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
36.799,20 RON
din 43.058,79 RON estimat
14,5%
Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 6.259,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.