Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Program pentru gestionarea școlarități
- Număr anunț
- CN1074553
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL (CUI 22249330)
- Cod CPV
- 48311100-2 · Sistem de gestionare a documentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.200.000 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2024 17:01
- Anunț de atribuire
- CAN1142472
- Termen limită
- 26.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 633894-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229266
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 10 - Contract produse.docx.p7s
- Aviz CTE USM SV_gestionare scolaritate.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Platforma informatica-FINAL_s (1).docx.p7s
- FisaDate_DF1229266.pdf
- formulare.docx.p7s
- Formular F3 Propunere financiara.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL CUI RO 22249330
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ADSERVIO SOCIAL INOVATION SRL CUI RO 26033834
Valoare atribuită
1.200.000 RON
din 1.210.000 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 10.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.