Atribuită Anunț de participare

Reparații mori ventilator DGS100

Număr anunț
CN1074551
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ENERGOMONTAJ SA (CUI 1555468)
Cod CPV
50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.924.850 RON
Valoare atribuită
10.029.919,60 RON
Data publicării
21.10.2024 17:01
Anunț de atribuire
CAN1143484
Termen limită
21.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
637017-2024
Documentație de atribuire
DF1229156

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TURBONED SRL CUI RO 27739022
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.029.919,60 RON

din 5.924.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.