Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,3% sub estimat

Furnizare si montaj echipamente pentru obiectivul " MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC IN ORAȘUL ALEȘD, JUDEȚUL BIHOR".

Număr anunț
CN1074546
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
ELBA-COM SA (CUI 13108765)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.288.627,65 RON
Valoare atribuită
1.617.686,64 RON 29,3% sub estimat
Data publicării
21.10.2024 17:00
Anunț de atribuire
CAN1146833
Termen limită
07.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
634576-2024
Documentație de atribuire
DF1229023

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELBA-COM SA CUI RO 13108765
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
URBIOLED SRL CUI 32614831
Subcontractanți 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.617.686,64 RON

din 2.288.627,65 RON estimat 29,3%

Adjudecat la 70,7% din estimat · economie 670.941,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.