Atribuită Anunț de participare

Furnizare Lactate si Carne pasare si preparate din carne de pasare

Număr anunț
CN1074537
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
NISARA IMPEX SRL (CUI 8566375)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.872.370,07 RON
Valoare atribuită
5.287.850,47 RON
Data publicării
21.10.2024 17:00
Anunț de atribuire
CAN1138740
Termen limită
19.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
636074-2024
Documentație de atribuire
DF1229162

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 5.287.850,47 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne de pasare congelata și preparate din carne de pasăre NISARA IMPEX,BRADET · NISARA IMPEX 8 contracte 1.581.733,22 RON
NISARA IMPEX,BRADET · contract 160738/160740 · 10.12.2024 1.101.422,80 RON
NISARA IMPEX · contract 167725 · 24.12.2024 96.651,44 RON
NISARA IMPEX · contract 57612 · 30.04.2025 119.428,08 RON
NISARA IMPEX · contract 114681 · 02.09.2025 25.495,10 RON
NISARA IMPEX · contract 144261 · 03.11.2025 28.080,81 RON
NISARA IMPEX · contract 172164 · 31.12.2025 56.085,79 RON
NISARA IMPEX · contract 60615 · 26.04.2026 22.672,40 RON
NISARA IMPEX · contract 77820 · 02.06.2026 131.896,80 RON
2 Lactate LAUR TRANS LACTO,NISARA IMPEX · NISARA IMPEX,LAUR TRANS LACTO,BRADET · NISARA IMPEX,LAUR TRANS LACTO 8 contracte 3.706.117,25 RON
LAUR TRANS LACTO,NISARA IMPEX · contract 142398 · 29.10.2025 54.053,16 RON
NISARA IMPEX,LAUR TRANS LACTO,BRADET · contract 160739/160737 · 10.12.2024 2.954.723,12 RON
NISARA IMPEX,LAUR TRANS LACTO · contract 77819 · 02.06.2026 225.593,60 RON
NISARA IMPEX,LAUR TRANS LACTO · contract 47243 · 08.04.2025 131.647,22 RON
NISARA IMPEX,LAUR TRANS LACTO · contract 171170 · 29.12.2025 112.862,67 RON
LAUR TRANS LACTO,NISARA IMPEX · contract 57613 · 30.04.2025 142.233,72 RON
NISARA IMPEX,LAUR TRANS LACTO · contract 61368 · 27.04.2026 44.071,09 RON
LAUR TRANS LACTO,NISARA IMPEX · contract 114680 · 02.09.2025 40.932,67 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375
Asociați 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375

Valoare atribuită

5.287.850,47 RON

din 3.872.370,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.