Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,5% sub estimat
Tanc azot lichid pentru stocare probe biologice – în cadrul Proiectului PNRR Contract de finanțare nr.760236/28.12.2023, " CF 82/31.07.2023, cu titlul "SysScleRO – Systems immunology for systemic sclerosis (SSc): assessment of innate immune memory and immune aging as basis for individualised prevention and treatment modalities in SSc “
- Număr anunț
- CN1074529
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.537,81 RON
- Valoare atribuită
- 25.610 RON 42,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2024 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146576
- Termen limită
- 20.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 634578-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229225
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la caietul de sarcini-tanc azot.pdf.p7s
- Caiet de sarcini tanc azot.pdf.p7s
- Contract furnizare PNRR.docx.p7s
- FisaDate_DF1229225.pdf
- formulare.docx.p7s
- Model de propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SEPADIN SRL CUI RO 3341894
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
25.610 RON
din 44.537,81 RON estimat
42,5%
Adjudecat la 57,5% din estimat · economie 18.927,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.