Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
REALIZARE A 46 DE STAȚII DE ÎNCĂRCARE PENTRU VEHICULE ELECTRICE MUNICIPIUL TECUCI, JUDEȚUL GALAȚI
- Număr anunț
- CN1074766
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- ATRIA CONCEPT SRL (CUI 35988245)
- Cod CPV
- 31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.142.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.926.645,69 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1144009
- Termen limită
- 26.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 652116-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229878
Documente
Documentația de atribuire
- Avize si Autorizatii.zip.p7m
- Caiet de sarcini Statii de incarcare.pdf.p7m
- FisaDate_DF1229878.pdf
- Formulare.doc.p7m
- Model contract - statii reincarcare.pdf.p7m
- PTE 46 Statii AFM TECUCI.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ATRIA CONCEPT SRL CUI 35988245
Asociați 1
GENERAL SECURITY SRL CUI RO 11160619
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NEXT GENERATION TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 31726543
Subcontractanți 1
VELIS AG S.R.L. CUI RO27504298
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TACHYON BUILDING S.R.L. CUI 44650110
Valoare atribuită
1.926.645,69 RON
din 2.142.000 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 215.354,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.