Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,2% sub estimat
Servicii de mentenanță preventivă și corectivă pentru autospecialele marca DACIA, an 2017, 2018 și 2019 din dotarea Direcției Generale de Poliție a Municipiului București,
- Număr anunț
- CN1055981
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
- Furnizor / câștigător
- NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.478.623 RON
- Valoare atribuită
- 34.763.223,30 RON 36,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1113230
- Termen limită
- 12.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 110-346510
- Documentație de atribuire
- DF1181316
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Dacia 2017-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1181316.pdf
- FORMULARE SI MODELE DACIA 2017 27.03.-semnat.doc.p7s
- Propunere AC si contract subsecvent-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 54.478.623 RON Adjudecat: 34.763.223,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de mentenanță preventivă și corectivă pentru autospec… | 28.465.398 RON | NESTY AUTO SERVICE | 34.763.223,30 RON |
| 2 | Servicii de mentenanță preventivă și corectivă pentru autospec… | 19.575.795 RON | — | |
| 3 | Servicii de mentenanță preventivă și corectivă pentru autospeci… | 6.437.430 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NESTY AUTO SERVICE SRL CUI 388736
Valoare atribuită
34.763.223,30 RON
din 54.478.623 RON estimat
36,2%
Adjudecat la 63,8% din estimat · economie 19.715.399,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.