Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

ANALIZOARE

Număr anunț
CN1074734
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.405.000 RON
Valoare atribuită
1.389.220 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
25.10.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1142660
Termen limită
26.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
651645-2024
Documentație de atribuire
DF1229772

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 1.405.000 RON Adjudecat: 1.389.220 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Platforma automata de identificare microbiologica prin spectrom… 840.000 RON Proton Impex 2000 S.R.L. 944.420 RON
2 Linia de echipamente pentru testarea sensibilitatii la antibiot… 410.000 RON A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. 404.900 RON ↓1,2%
3 Sistem automat de hemocultura 60 105.000 RON
4 Analizor gaze 50.000 RON X-Lab Solutions S.R.L. 39.900 RON ↓20,2%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.389.220 RON

din 1.405.000 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 15.780 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.