Atribuită
Anunț de participare
Sistem de digitizare în domeniul vizibil si infra-roșu apropiat pentru digitizarea artefactelor de patrimoniu cultural
- Număr anunț
- CN1074720
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 48329000-0 · Sistem de prelucrare a imaginilor si de arhivare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158.827,59 RON
- Valoare atribuită
- 158.800 RON
- Data publicării
- 24.10.2024 08:21
- Anunț de atribuire
- CAN1139819
- Termen limită
- 25.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229557
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 10 - Contract produse.docx.p7s
- Caiet de sarcini C13 Ivanovici sistem digitizare vizibil si infra-rosu - modif 22apr2024.docx.p7s
- FisaDate_DF1229557.pdf
- Formulare produse.pdf.p7s
- Formular propunere financiara - bunuri.xlsx.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti - LICITATIE DESCHISA CF20.docx.p7s
- Propunere tehnica - produse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
158.800 RON
din 158.827,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro