Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Achiziția de materiale pentru echiparea cabinetelor de asistenta psihopedagogica în cadrul proiectului: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR, MUNICIPIUL TÂRGU-MUREȘ”

Număr anunț
CN1074695
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES SOFTWARE SRL (CUI 24440297)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490.912 RON
Valoare atribuită
481.093,22 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
23.10.2024 11:49
Anunț de atribuire
CAN1143522
Termen limită
02.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229610

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

481.093,22 RON

din 490.912 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 9.818,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.