Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,2% sub estimat
Serviciilor de asigurare obligatorie de tip RCA și a serviciilor de asigurare facultativă tip CASCO (fără franșiză) pentru 17 autovehicule Ford Transit din dotarea CNLR SA
- Număr anunț
- CN1074692
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161.178,47 RON
- Valoare atribuită
- 83.423,17 RON 48,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146881
- Termen limită
- 28.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 647471-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229643
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1229643.pdf
- Formulare rca si casco 14102024.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Valoare atribuită
83.423,17 RON
din 161.178,47 RON estimat
48,2%
Adjudecat la 51,8% din estimat · economie 77.755,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.