Atribuită Anunț de participare

Stații de lucru și imprimante pentru dotarea laboratorului Facultății de Chimie din cadrul Universității din București

Număr anunț
CN1074689
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 25146010)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.900 RON
Valoare atribuită
21.900 RON
Data publicării
24.10.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1144859
Termen limită
29.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
647849-2024
Documentație de atribuire
DF1229617

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 21.900 RON Adjudecat: 21.900 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Stație de lucru All in One 19.200 RON
2 Imprimante 2.700 RON SAFETY TECHNOLOGY SRL 21.900 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

21.900 RON

din 21.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.