Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,1% sub estimat
ACHIZIȚIE STAȚII DE REÎNCĂRCARE AUTOVEHICULE ÎN CADRUL PROIECTULUI „MODERNIZAREA ȘI EXTINDEREA TRANSPORTULUI PUBLIC LA NIVELUL ZONEI METROPOLITANE A MUNICIPIULUI SIBIU”
- Număr anunț
- CN1074858
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.999.387,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.989.771,63 RON 50,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2024 12:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146735
- Termen limită
- 16.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 658338-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230000
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Statii de reincarcare_-semnat.pdf.p7s
- Contract furnizare_STATII DE REINCARCARE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230000.pdf
- Formulare_Statii de reincarcare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Asociați 2
AGO PROIECT ENGINEERING SRL CUI RO 33808062
SMART BUSINESS & TECHNOLOGIES SOLUTIONS SRL CUI RO33341144
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NEXT GENERATION TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 31726543
Subcontractanți 1
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EVGO GREEN MOTION SRL CUI 36430734
Valoare atribuită
3.989.771,63 RON
din 7.999.387,50 RON estimat
50,1%
Adjudecat la 49,9% din estimat · economie 4.009.615,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.