Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat
POLIHIDROXI CLORURA DE ALUMINIU
- Număr anunț
- CN1074852
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.880.000 RON 14,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2024 11:59
- Anunț de atribuire
- CAN1140124
- Termen limită
- 03.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 658309-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229960
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1229960.pdf
- FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE.doc.p7s
- Polihidroxi clorura CAIET DE SARCINI.PDF.p7s
- Polihidroxi clorura DRAFT CONTRACT.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PURE WATER SRL CUI RO 18346350
Valoare atribuită
1.880.000 RON
din 2.200.000 RON estimat
14,5%
Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 320.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.