Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,1% sub estimat

SISTEME DE RECOLTARE UPU/SMURD - 5 LOTURI/ AC 24 LUNI

Număr anunț
CN1074853
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548.920 RON
Valoare atribuită
350.920 RON 36,1% sub estimat
Data publicării
28.10.2024 09:21
Anunț de atribuire
CAN1143736
Termen limită
09.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229985

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 548.920 RON Adjudecat: 350.920 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet sisteme recoltare sange 286.420 RON Top Diagnostics S.R.L. 286.420 RON
2 Adaptor luer pentru recoltare pe branula 112.500 RON Anulat
3 Cuvete Eppendorf 15.000 RON Anulat
4 Recoltor universal steril 60 ml 75.000 RON
5 Varfuri galbene (pentru pipeta Gilson) 60.000 RON TODY LABORATORIES MED 64.500 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NOVA FIT 2000 SRL CUI RO 15178082
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

350.920 RON

din 548.920 RON estimat 36,1%

Adjudecat la 63,9% din estimat · economie 198.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.