Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat
Achiziție carburanti auto
- Număr anunț
- CN1056040
- Autoritate contractantă
- SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 654.001,33 RON 12,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.06.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1110371
- Termen limită
- 13.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 111-349418
- Documentație de atribuire
- DF1181195
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Valoare atribuită
654.001,33 RON
din 750.000 RON estimat
12,8%
Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 95.998,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.