Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,9% sub estimat
Echipamente şi resurse tehnologice digitale
- Număr anunț
- CN1074831
- Autoritate contractantă
- Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.172.755,78 RON
- Valoare atribuită
- 16.102.107,36 RON 23,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1152719
- Termen limită
- 04.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 652858-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230012
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa1_Cerinte_tehnice_PNRR_C15_SATU_MARE_v.septembrie 2024-semnat.xlsx.p7m
- Anexa2_Propunerea_financiara_PNRR_C15_SATU_MARE_v.septembrie 2024-semnat.xlsx.p7m
- Aviz CTE Pr. Mun. Satu Mare-semnat.pdf.p7m
- Caiet sarcini-semnat.pdf.p7m
- Completare cerintele din cadrul DUAE-semnat.docx.p7m
- Completare Garantia de participare-semnat.docx.p7m
- Factori de evaluare-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1230012.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Formular PT-semnat.docx.p7m
- Model contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
16.102.107,36 RON
din 21.172.755,78 RON estimat
23,9%
Adjudecat la 76,1% din estimat · economie 5.070.648,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.