Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare dotari cabinet psihopedagogic în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” pentru Colegiul Tehnic ”Costin D. Nenițescu” Brăila

Număr anunț
CN1074811
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Costin D.Nenitescu"Braila (CUI 4205734)
Furnizor / câștigător
DRAMOCOT PAPET SRL (CUI 24865433)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.074 RON
Valoare atribuită
5.068 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
28.10.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1141420
Termen limită
29.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
652021-2024
Documentație de atribuire
DF1229804

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAMOCOT PAPET SRL CUI RO 24865433

Valoare atribuită

5.068 RON

din 5.074 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 6 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.