Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat

Mobilier in cadrul proiectului „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE SI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITATILOR DE INVATAMANT SCOALA GIMNAZIALĂ VANJU MARE SI LICEUL TEORETIC DR. VICTOR GOMOIU, VANJU MARE, JUDETUL MEHEDINTI”

Număr anunț
CN1074737
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729.979,40 RON
Valoare atribuită
667.866 RON 8,5% sub estimat
Data publicării
25.10.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1141410
Termen limită
02.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
648848-2024
Documentație de atribuire
DF1229677

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 729.979,40 RON Adjudecat: 667.866 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dotarea cu mobilier a salilor de clasa ciclu primar Scoala Gimn… 78.702,40 RON
2 Dotarea cu mobilier a salilor de clasa ciclu gimnazial si licea… 432.863,20 RON
3 Dotarea cu mobilier a salilor de gradinita, Scoala Gimnazială V… 61.205 RON SOFTROM GRUP S.R.L. 667.866 RON
4 Dotarea cu mobilier a laboratoarelor de informatica, Scoala Gim… 39.351,20 RON
5 Dotarea cu mobilier a laboratorului de biologie, Scoala Gimnazi… 59.154 RON
6 Dotarea cu mobilier a laboratorului de fizica Liceul Teoretic D… 35.740 RON Anulat
7 Dotarea cu mobilier a cabinetului de istorie Liceul Teoretic Dr… 22.963,60 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTROM GRUP SRL CUI RO 16065251

Valoare atribuită

667.866 RON

din 729.979,40 RON estimat 8,5%

Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 62.113,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.