Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat
ACHIZITIONARE DE REACTIVI DE BIOCHIMIE
- Număr anunț
- CN1074780
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.804.531,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.337.802 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1160344
- Termen limită
- 28.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 655431-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229905
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 2024.docx.p7s
- Clauze_contractuale 3.docx.p7s
- DA_INSTRUCTIUNI 3.docx.p7s
- FisaDate_DF1229905.pdf
- FORMULARE CHIMIE.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.337.802 RON Adjudecat: 1.337.802 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE BIOCHIMIE KONELAB 20 I | 797.802 RON | CLINI-LAB | 797.802 RON |
| 4 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL i-STAT 1 | 540.000 RON | MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS | 540.000 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL CUI 25045148
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SEBIA ROMANIA S.R.L. CUI RO48174192
Valoare atribuită
1.337.802 RON
din 1.804.531,02 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 466.729,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.