Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare instalație de irigat tip „pivot fix" în cadrul proiectului „MODERNIZAREA SI REABILITAREA PLOTULUI DE IRIGATII SPP 2, APARTINAND O.U.A.I. AGROZOOTEHNICA PIETROIU, JUDETUL CALARASI, DIN AMENAJAREA DE IRIGATII BORCEA DE SUS”

Număr anunț
CN1056088
Autoritate contractantă
ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII „AGROZOOTEHNICA PIETROIU” (CUI 20893880)
Furnizor / câștigător
IPSO SRL (CUI 5368365)
Cod CPV
43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952.658,81 RON
Valoare atribuită
952.120,90 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.06.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1111694
Termen limită
14.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 112-350448
Documentație de atribuire
DF1181138

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365

Valoare atribuită

952.120,90 RON

din 952.658,81 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 537,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.