Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat

CARBURANT AUTO PE BAZĂ DE CARDURI

Număr anunț
CN1074935
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.660.400 RON
Valoare atribuită
2.319.515,50 RON 12,8% sub estimat
Data publicării
31.10.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1140646
Termen limită
09.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
665800-2024
Documentație de atribuire
DF1230255

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.319.515,50 RON

din 2.660.400 RON estimat 12,8%

Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 340.884,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.