Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Servicii achiziționare / dezvoltare PLATFORMA DIGITALA INTEGRATA A SERVICIILOR INMSS, cu interoperabilitate între module
- Număr anunț
- CN1074931
- Autoritate contractantă
- Institutul Naţional de Management al Serviciilor de Sănătate(INMSS) (CUI 26328134)
- Furnizor / câștigător
- V.I.E.W. COMPANY SRL (CUI 16852858)
- Cod CPV
- 72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.255.350 RON
- Valoare atribuită
- 3.198.000 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1156095
- Termen limită
- 16.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 662441-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230334
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE Platforma digitala integrata.pdf.p7s
- Caiet de sarcini PLATFORMA DIGITALA INMSS _NOU.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230334.pdf
- Formulare PLATFORMA SEAP_NOU.docx.p7s
- MODEL CONTRACT PLATFORMA SEAP_NOU.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
V.I.E.W. COMPANY SRL CUI RO 16852858
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Asociați 1
TARA INTERACTIVE S.R.L. CUI RO43699
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Subcontractanți 1
ONE SOFTWARE S.R.L. CUI RO 16538538
Valoare atribuită
3.198.000 RON
din 3.255.350 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 57.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.