Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare uniforme de serviciu-Directia Vaslui_2024

Număr anunț
CN1074920
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PIETA SRL (CUI 6582480)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460.071 RON
Valoare atribuită
1.459.155 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
30.10.2024 15:13
Anunț de atribuire
CAN1143257
Termen limită
03.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
660510-2024
Documentație de atribuire
DF1230166

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.460.071 RON Adjudecat: 1.459.155 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Articole de imbracaminte si accesorii 760.375 RON PIETA 1.459.155 RON
2 Articole de încălțăminte și accesorii 699.696 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480

Valoare atribuită

1.459.155 RON

din 1.460.071 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 916 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.