Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU- Furnizare reactivi hematologie compatibili cu analizorul automat de hematologie SYSMEX XN-550BF pentru o perioadă de 24 luni
- Număr anunț
- CN1074900
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261.722 RON
- Valoare atribuită
- 261.722 RON
- Data publicării
- 29.10.2024 08:32
- Anunț de atribuire
- CAN1140927
- Termen limită
- 03.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230138
Documente
Documentația de atribuire
- 241018- Formulare si modele documente-semnat.docx.p7s
- caiet sarcini reactivi hematologie-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230138.pdf
- model AC si CS-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
261.722 RON
din 261.722 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro