Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,1% sub estimat
Furnizare carburanti auto respectiv benzină și motorină
- Număr anunț
- CN1075019
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.646.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.421.400 RON 23,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2024 23:01
- Anunț de atribuire
- CAN1140076
- Termen limită
- 06.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 672224-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230449
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru benzina auto_final.pdf.p7s
- Contract subsecvent carburanti auto, av_.pdf.p7s
- CS - Achizitie benzina si motorina.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230449.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 9.646.600 RON Adjudecat: 7.421.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare benzina auto | 5.467.000 RON | OMV PETROM MARKETING | 4.284.000 RON ↓21,6% |
| 2 | Furnizare motorina standard | 4.179.600 RON | OMV PETROM MARKETING | 3.137.400 RON ↓24,9% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
7.421.400 RON
din 9.646.600 RON estimat
23,1%
Adjudecat la 76,9% din estimat · economie 2.225.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.