Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,9% sub estimat

Achiziţia de ratii individuale de lupta

Număr anunț
CN1075015
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
Furnizor / câștigător
ROYAL CEZAR CONCEPT SRL (CUI 29661396)
Cod CPV
15897100-3 · Ratii militare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.440.000 RON
Valoare atribuită
58.200.000 RON 34,9% sub estimat
Data publicării
05.11.2024 23:00
Anunț de atribuire
CAN1149447
Termen limită
03.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
670506-2024
Documentație de atribuire
DF1230565

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Asociați 1
Yummy Snacks CUI 40915886
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CRAD-RO SRL CUI RO13920524
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

58.200.000 RON

din 89.440.000 RON estimat 34,9%

Adjudecat la 65,1% din estimat · economie 31.240.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.