Atribuită Anunț de participare

Dezvoltarea urbană a municipiului prin modernizarea infrastructurii transportului public cu tramvaiul, modernizarea Depoului de tramvaie nr. 1

Număr anunț
CN1075011
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
TANCRAD SRL (CUI 8006670)
Cod CPV
45234121-0 · Lucrari pentru tramvai (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.623.738,01 RON
Valoare atribuită
127.105.615,82 RON
Data publicării
05.11.2024 23:00
Anunț de atribuire
CAN1150639
Termen limită
18.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
671607-2024
Documentație de atribuire
DF1230454

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 3
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
LEMACONS SRL CUI RO26287387
Subcontractanți 5
AB-EL SRL CUI RO 5113779
ROTERMIT S.R.L. CUI RO13602091
SCANDO CUI 1159625

Valoare atribuită

127.105.615,82 RON

din 110.623.738,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.