Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI BIOCHIMIE PENTRU ANALIZOR DIMENSION AFLAT IN PROPRIETATEA SPITALULUI
- Număr anunț
- CN1074983
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- SANTE INTERNATIONAL SA (CUI 3210015)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.224.300 RON
- Valoare atribuită
- 4.448.598,22 RON
- Data publicării
- 04.11.2024 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1138441
- Termen limită
- 28.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 668784-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230272
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI BIOCHIMIE DIMENSION 29.10.2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230272.pdf
- Model formulare.docx.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Valoare atribuită
4.448.598,22 RON
din 2.224.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro