Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIONARE DE REACTIVI SI CONSUMABILE DE COAGULARE
- Număr anunț
- CN1074961
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- BRAINS M & A CONSULTING SRL (CUI 34353490)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 998.223 RON
- Valoare atribuită
- 997.801,20 RON
- Data publicării
- 04.11.2024 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1160346
- Termen limită
- 05.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 668505-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230367
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 2024 2.docx.p7s
- Clauze_contractuale 3.docx.p7s
- DA_INSTRUCTIUNI 3.docx.p7s
- FisaDate_DF1230367.pdf
- FORMULARE COAGULARE 2.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRAINS M & A CONSULTING SRL CUI 34353490
Subcontractanți 1
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Valoare atribuită
997.801,20 RON
din 998.223 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro