Atribuită Anunț de participare

Stand testare pentru înjunghiere

Număr anunț
CN1056196
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL SRL (CUI 15148839)
Cod CPV
38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.168 RON
Valoare atribuită
420.168 RON
Data publicării
14.06.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1110342
Termen limită
19.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 115-360044
Documentație de atribuire
DF1181472

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

420.168 RON

din 420.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.