Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,4% sub estimat

Reactivi în cadrul proiectului PNRR-III-C9-2022-I5

Număr anunț
CN1075041
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
INTERLAB AUSTRIA SRL (CUI 29826737)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.157,80 RON
Valoare atribuită
29.543,44 RON 26,4% sub estimat
Data publicării
05.11.2024 23:01
Anunț de atribuire
CAN1143960
Termen limită
09.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
670681-2024
Documentație de atribuire
DF1230515

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 40.157,80 RON Adjudecat: 29.543,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi în cadrul proiectului PNRR-III-C9-2022-I5 6.252 RON
2 Reactivi în cadrul proiectului PNRR-III-C9-2022-I5 29.305,80 RON INTERLAB AUSTRIA SRL 22.088,44 RON ↓24,6%
3 Reactivi în cadrul proiectului PNRR-III-C9-2022-I5 4.600 RON S.C. REDOX RESEARCH & ANALYTIC S.R.L. S.R.L. 7.455 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERLAB AUSTRIA SRL CUI RO29826737
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AQUATOR SRL CUI RO 15651244

Valoare atribuită

29.543,44 RON

din 40.157,80 RON estimat 26,4%

Adjudecat la 73,6% din estimat · economie 10.614,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.