Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Furnizare teste de glicemie, dispozitiv de intepare, reactiv hemoglobina glicozilata, hartie termosensibila imprimanta
- Număr anunț
- CN1075167
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- SERRAMAG MED S.R.L. (CUI 40023607)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.479.672 RON
- Valoare atribuită
- 1.385.712 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2024 12:05
- Anunț de atribuire
- CAN1142549
- Termen limită
- 20.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 680230-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230661
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230661.pdf
- formulare.pdf
- model acord cadru.doc
- model contract subsecvent.doc
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SERRAMAG MED S.R.L. CUI RO40023607
Valoare atribuită
1.385.712 RON
din 1.479.672 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 93.960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.