Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,5% sub estimat
Furnizarea produsului Complet neletal de armament de simulare de tip AIRSOFT
- Număr anunț
- CN1075161
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- ODESCO SNACK SRL (CUI 7518124)
- Cod CPV
- 35310000-0 · Arme diverse (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.271.016 RON
- Valoare atribuită
- 1.023.144 RON 19,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2024 12:06
- Anunț de atribuire
- CAN1143069
- Termen limită
- 12.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 677875-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230741
Documente
Documentația de atribuire
- 20240806_N-P-6269_STA AIRSOFT v.3.pdf.p7s
- 20240930_N_Caiet-de-Sarcini airsoft_1357.docx.p7s
- 20240930_N_Formulare si modele _ airsoft_1357.doc.p7s
- 20241014_N_Model contract airsoft_1357.docx.p7s
- FisaDate_DF1230741.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ODESCO SNACK SRL CUI RO 7518124
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INOVUM SRL CUI RO28310745
Valoare atribuită
1.023.144 RON
din 1.271.016 RON estimat
19,5%
Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 247.872 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.