Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Proiectare si executie de lucrari pentru: Lot 1 – Parc fotovoltaic pe strada Matei Corvin, destinat comercializarii de energie electric Lot 2 – Sistem fotovoltaic pentru cladiri publice Cod unic de inregistrare: 4230487/2023/29

Număr anunț
CN1056243
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Cod CPV
45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.093.263,28 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
15.06.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1112092
Termen limită
31.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 115-355999
Documentație de atribuire
DF1181602

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 2
REL-MONT SRL CUI 3423862
ALPIN SUN SRL CUI RO22855085
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
TQM SERVICES SRL CUI 17384119
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 70.093.263,28 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 70.093.263,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.