Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,4% sub estimat
Achiziția de mobilier, materiale specifice și echipamente digitale pentru dotarea cabinetelor școlare, din cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar la nivelul Județului Vâlcea”
- Număr anunț
- CN1075150
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. (CUI 41568246)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.401.009 RON
- Valoare atribuită
- 2.032.927,69 RON 62,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2024 12:06
- Anunț de atribuire
- CAN1148062
- Termen limită
- 16.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 677615-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230730
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 10 - LOT 10 materiale didactice cabinete (terapii si camera senzoriala) CSEI Babeni.pdf.p7s
- Anexa 11 - LOT 11 materiale didactice cabinete sportive.pdf.p7s
- Anexa 12 - LOT 12 materiale didactice cabinete muzicale si arta.pdf.p7s
- Anexa 13 - LOT 13 materiale didactice cabinet activitati practice.pdf.p7s
- Anexa 14 - LOT 14 materiale didactice cabinet auto-moto.pdf.p7s
- Anexa 15 - LOT 15 materiale didactice cabinet logopedie CJRAE.pdf.p7s
- Anexa 1 - LOT 1 mobilier.pdf.p7s
- Anexa 2 - LOT 2 mobilier.pdf.p7s
- Anexa 3 - LOT 3 IT.pdf.p7s
- Anexa 4 - LOT 4 IT.pdf.p7s
- Anexa 5 - LOT 5 sali de sport.pdf.p7s
- Anexa 6 - LOT 6 materiale didactice cabinete interdisciplinare.pdf.p7s
- Anexa 7 - LOT 7 materiale didactice cabinete asistenta psihopedagogica.pdf.p7s
- Anexa 8 - LOT 8 materiale didactice cabinete interdisciplinare gradinite.pdf.p7s
- Anexa 9 - LOT 9 materiale didactice cabinete (interdisciplinar si logopedie) Gradinita Horezu.pdf.p7s
- Caiet Sarcini_Lot 1_Lot 2.pdf.p7s
- Caiet Sarcini_ Lot 3_Lot 4.pdf.p7s
- Caiet Sarcini_Loturile 5-15.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230730.pdf
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 10.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 11.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 12.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 13.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 14.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 15.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 1.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 2.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 3.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 4.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 5.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 6.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 7.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 8.pdf.p7s
- Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE LOTUL 9.pdf.p7s
- Model Contract_Nota.pdf.p7s
DUAE
Loturi (15)
Estimat: 5.401.009 RON Adjudecat: 2.032.927,69 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Mobilier cabinete interdisciplinare și cabinete asist… | 1.070.000 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 590.472,69 RON ↓44,8% |
| 2 | Lotul 2 - Mobilier cabinete interdisciplinare grădinițe, cabine… | 167.000 RON | Pro Telecom | 136.375 RON ↓18,3% |
| 3 | Lotul 3 - IT cabinete interdisciplinare și cabinete asistență p… | 1.050.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Lotul 4 - IT cabinete interdisciplinare grădinițe, cabinete CSE… | 375.000 RON | Anulat | — |
| 5 | Lotul 5 - Dotări săli de sport | 1.389.300 RON | ANA INVEST & RESEARCH | 1.306.080 RON ↓6,0% |
| 6 | Lotul 6 - Materiale didactice cabinete interdisciplinare (școli… | 500.000 RON | Anulat | — |
| 7 | - Lotul 7 - Materiale didactice cabinete asistență psihopedagog… | 290.000 RON | Anulat | — |
| 8 | Lotul 8 - Materiale didactice cabinete interdisciplinare grădin… | 47.500 RON | Anulat | — |
| 9 | - Lotul 9 - Materiale didactice cabinete (interdisciplinar și l… | 32.500 RON | Anulat | — |
| 10 | Lotul 10 - Materiale didactice cabinete (terapii și cameră senz… | 79.000 RON | Anulat | — |
| 11 | Lotul 11 - Materiale didactice cabinete sportive Grădinița Hore… | 254.000 RON | Anulat | — |
| 12 | Lotul 12 - Materiale didactice cabinete muzicale/artă Clubul Co… | 83.000 RON | Anulat | — |
| 13 | Lotul 13 - Materiale didactice cabinet activități practice Club… | 24.200 RON | Anulat | — |
| 14 | Lotul 14 - Materiale didactice cabinet auto-moto Palatul Copiil… | 29.600 RON | Anulat | — |
| 15 | Lotul 15 - Materiale didactice cabinet logopedie CJRAE | 9.909 RON | Anulat | — |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO TELECOM SRL CUI ro18761365
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. CUI 41568246
Valoare atribuită
2.032.927,69 RON
din 5.401.009 RON estimat
62,4%
Adjudecat la 37,6% din estimat · economie 3.368.081,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.