Anulată Anunț de participare

Achizitie Barca pneumatica 5 persoane cu motor detasabil si Peridoc

Număr anunț
CN1056340
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
Cod CPV
34522500-7 · Barci pneumatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328.393,71 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
15.06.2023 13:26
Anunț de atribuire
CAN1108743
Termen limită
18.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1181957

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 328.393,71 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Barca pneumatica 5 persoane cu motor detasabil 264.954,06 RON Anulat
2 Peridoc 63.439,65 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.