Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat
Servicii de întreţinere, revizii şi reparaţii pentru Aparatura Medicala
- Număr anunț
- CN1075141
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 506.368 RON
- Valoare atribuită
- 417.657,96 RON 17,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2024 08:56
- Anunț de atribuire
- CAN1139840
- Termen limită
- 12.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230642
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Caiet de Sarcini 24.10.2024.doc.p7s
- 3.1 Modele de formulare - 24.10.2024.doc.p7s
- 3.2 Modele de formulare - ANEXA CENTRALIZATOR PRETURI - 24.10.2024.XLSX.p7s
- 4 Clauze contractuale obligatorii - 24.10.2024.docx.p7s
- FisaDate_DF1230642.pdf
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 417.657,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Defibrilator Cardio Science AED | — | Anulat | — |
| 2 | Ventilator Oxylog 2000 / Oxylog 2000plus | — | S.C. DRAEGER ROMANIA S.R.L. | 206.687,96 RON |
| 3 | EKG-uri portabile Cardioline | — | Anulat | — |
| 4 | Ventilatoare Zoll | — | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 210.970 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
417.657,96 RON
din 506.368 RON estimat
17,5%
Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 88.710,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.