Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
MASINA de COMPRIMAT INSTRUMENTATA necesara implementarii proiectului: AMENAJARE CENTRU DE CERCETARE PRIVIND DEZVOLTAREA MEDICAMENTULUI CLADIRE „FARMACIA B” , Cod SMIS: 124696
- Număr anunț
- CN1056209
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BICKEL WOLF PRODIMPEX SRL (CUI 1595632)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640.000 RON
- Valoare atribuită
- 640.000 RON
- Data publicării
- 15.06.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109167
- Termen limită
- 14.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 115-356992
- Documentație de atribuire
- DF1181718
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BICKEL WOLF PRODIMPEX SRL CUI RO 1595632
Valoare atribuită
640.000 RON
din 640.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro