Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

Servicii de dezvoltare și implementare a unui Sistem Informatic Integrat SAJ Bihor

Număr anunț
CN1075111
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
VESMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39451685)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340.000 RON
Valoare atribuită
1.072.000 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
06.11.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152629
Termen limită
06.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
675940-2024
Documentație de atribuire
DF1230669

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNICORE S.R.L. CUI RO 32888233
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055

Valoare atribuită

1.072.000 RON

din 1.340.000 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 268.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.