Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achiziție dotări/echipamente IT SAJ Bihor
- Număr anunț
- CN1075110
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.477.430,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.474.422 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1145983
- Termen limită
- 06.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 674591-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230667
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Achizitie dotari echipamente IT_semnat.pdf
- FisaDate_DF1230667.pdf
- Fisa tehnica Acces Point, Switch, Videoproiector_semnat.docx.p7s
- Fisa tehnica Multifuncional Laser monocrom A4_semnat.docx.p7s
- Fisa tehnica Multifunctional Laser Color A3_semnat.docx.p7s
- Fisa tehnica PC, Laptor, Monitor_semnat.docx.p7s
- Fisa tehnica Server_semnat.docx.p7s
- Fisa tehnica Statii mobile, Telefon VOIP, Casti PC_semnat.docx.p7s
- Formular-propunere-tehnica IT_semnat.docx.p7s
- Instructiuni catre ofertanti Achizitie echipamente IT_semnat.pdf
- Model formulare declaratii Echipamente IT_semnat.doc.p7s
- Propunere de contract HARD_semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
1.474.422 RON
din 1.477.430,31 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.008,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.