Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare Medicamente
- Număr anunț
- CN1075100
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.984.086,87 RON
- Valoare atribuită
- 10.198.314,56 RON
- Data publicării
- 06.11.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148776
- Termen limită
- 10.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 674786-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230556
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ARSI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI - DIALIZA.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI - ENDO.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI - MED. NUCLEARA .pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI - NEFROLOGIE.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI - NEUROLOGIE.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230556.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
DUAE
Loturi (15)
Estimat: 9.984.086,87 RON Adjudecat: 10.198.314,56 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit DTPA | 68.603,67 RON | Anulat | — |
| 2 | Ravulizumabum 300 mg/3 ml concentrate pentru solutie perfuzabila | 1.048.407,12 RON | — | |
| 3 | Ravulizumabum 1100 mg/11 ml concentrate pentru solutie perfuzab… | 5.133.914,88 RON | — | |
| 4 | Everolimus 5 mg | 1.642.687,20 RON | BIO EEL S.R.L. | 1.593.900 RON ↓3,0% |
| 5 | Granulox (accelerator granulatie) | 288.000 RON | — | |
| 6 | Crema Vulnamin | 93.600 RON | — | |
| 7 | Gel Vulnamin | 93.600 RON | BIO HYGIENE SRL | 638.400 RON |
| 8 | Spray Vulnamin | 72.000 RON | — | |
| 9 | PWD Vulnamin | 91.200 RON | — | |
| 10 | Contractubex (tub 20 g) | 144.000 RON | — | |
| 11 | Contractubex (tub 50 g) | 259.200 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL | 6.978.946,56 RON |
| 12 | Therasal/Theresienol | 79.200 RON | RUBICON PHARMACEUTICALS SRL | 79.200 RON |
| 13 | Gel Intrasite | 88.800 RON | MEDICAL ORTOVIT | 88.800 RON |
| 14 | Acidum risedronicum 75 mg | 4.586 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. | 3.836 RON ↓16,4% |
| 15 | Epoetinum Alpha 4000 UI/0.4 ml | 876.288 RON | FARMEXIM S.A. | 815.232 RON ↓7,0% |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOEEL CUI RO 1199107
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. CUI RO3572074
Valoare atribuită
10.198.314,56 RON
din 9.984.086,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro