Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,8% sub estimat
Achizitia de Statii de lucru pentru proiectul ATC-TBO
- Număr anunț
- CN1075220
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.000 RON
- Valoare atribuită
- 56.991 RON 54,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2024 14:57
- Anunț de atribuire
- CAN1143249
- Termen limită
- 18.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230770
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Statii de lucru.pdf.p7m
- FisaDate_DF1230770.pdf
- Formulare.rar.p7m
- Proiect de contract.pdf.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 126.000 RON Adjudecat: 56.991 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I - Computere personale tip A | 66.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 32.997 RON ↓50,0% |
| 2 | Lot II - Computere personale tip B | 60.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 23.994 RON ↓60,0% |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Valoare atribuită
56.991 RON
din 126.000 RON estimat
54,8%
Adjudecat la 45,2% din estimat · economie 69.009 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.