Atribuită
Anunț de participare
Licente ENPS pentru o perioadă de 36 de luni
- Număr anunț
- CN1056276
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- ROMTEK ELECTRONICS SRL (CUI 10274437)
- Cod CPV
- 48783000-0 · Pachete software pentru managementul continutului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.436.974,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.436.967 RON
- Data publicării
- 16.06.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1112326
- Termen limită
- 21.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 116-364189
- Documentație de atribuire
- DF1181776
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTEK ELECTRONICS SRL CUI RO 10274437
Valoare atribuită
1.436.967 RON
din 1.436.974,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro