Anulată Anunț de participare

Acord-cadru furnizare CARNE si PRODUSE DIN CARNE 2025-2026

Număr anunț
CN1075174
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI RO24913000)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669.800 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
11.11.2024 12:05
Anunț de atribuire
CAN1140864
Termen limită
13.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
682474-2024
Documentație de atribuire
DF1230900

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 669.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne porc - pulpă degresată cu os refrigerata 360.000 RON Anulat
2 Cârnaţi afumaţi 105.000 RON Anulat
3 Slănină afumată 61.560 RON Anulat
4 Carne pasare - pulpă pui fara spată congelata 83.740 RON Anulat
5 Pate ficat 100 gr cu cheita 59.500 RON Anulat

Participanți · 13 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DINAMEL TRADE SRL CUI 17231344
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BIOTA COM SRL CUI 7045867
Încă 10 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.