Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziție mijloc de transport în comun nepoluant și stații de încărcare în comuna Hodac
- Număr anunț
- CN1056413
- Autoritate contractantă
- COMUNA HODAC(PRIMARIA COMUNEI HODAC) (CUI 4641555)
- Furnizor / câștigător
- DMV AVIATECH SRL (CUI 27562973)
- Cod CPV
- 34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230.675 RON
- Valoare atribuită
- 1.230.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2023 23:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114620
- Termen limită
- 24.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 118-369242
- Documentație de atribuire
- DF1182123
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini aprobat primar.pdf.p7s
- FisaDate_DF1182123.pdf
- Formulare (3).pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DMV AVIATECH SRL CUI RO 27562973
Subcontractanți 2
HELVE SERVICE S.R.L. CUI 37922042
SMART BUSINESS & TECHNOLOGIES SOLUTIONS SRL CUI RO33341144
Valoare atribuită
1.230.000 RON
din 1.230.675 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 675 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.