Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Acord cadru reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1056411
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.829.680 RON
- Valoare atribuită
- 3.791.160 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2023 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1111130
- Termen limită
- 14.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 118-370516
- Documentație de atribuire
- DF1182255
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 3.791.160 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONSUMABILE COMPATIBILE CU APARAT DE EPURARE EXTRARENALA | — | — | |
| 2 | Kit pentru neutralizarea endotoxinei cu Polymyxin B Toraymyxin | — | INFOMED FLUIDS S.R.L. | 3.791.160 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Valoare atribuită
3.791.160 RON
din 3.829.680 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 38.520 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.