În evaluare
Anunț de participare
Achiziţia/executia de lucrari in cadrul proiectului de investiţii „Stimularea mobilitatii la nivel regional prin modernizarea infrastructurii rutiere de transport pe tronsonul Vintila Voda - Plaiul Nucului, judetul Buzau"
- Număr anunț
- CN1056397
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466.983.200,50 RON
- Data publicării
- 18.06.2023 17:00
- Termen limită
- 12.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 118-368468
- Documentație de atribuire
- DF1182348
Documente
Documentația de atribuire
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.001.p7s
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.002.p7s
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.003.p7s
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.004.p7s
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.005.p7s
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.006.p7s
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.007.p7s
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.008.p7s
- Avize DJ 203K, Vintila Voda - Pl Nucului.7z.009.p7s
- Caiet de sarcini rev. cf. ANAP 16.06.2023.pdf.p7s
- Documentatie tehnica.7z.001.p7s
- EXPERTIZE.7z.001.p7s
- FisaDate_DF1182348.pdf
- Formulare_rev_Aviz _ANAP 16.06.2023.pdf.p7s
- Instructiuni_pentru_ofertanti_16.06.2023.pdf.p7s
- Model contract.7z.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.001.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.002.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.003.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.004.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.005.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.006.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.007.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.008.p7s
- PT VV - PL NUCULUI COMPLET.7z.009.p7s
- Studiul geotehnic.7z.001.p7s
- Studiul geotehnic.7z.002.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DRUPO GRUP SRL CUI RO 15131985
Subcontractanți 6
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
FOK ART SRL CUI 18426816
GV ELECTRO TOTAL SRL CUI RO16631296
MCG SMART PROJECT S.R.L. CUI 39292431
ARHEO RESEARCH SRL CUI RO 27283138
VEST INSTAL S.R.L. CUI RO 18991887
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Asociați 1
TEAM STAR SUD 2019 S.R.L. CUI RO33867999
Terți susținători 1
VÁHOSTAV – SK, a. s. CUI 20 20 333 216
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
EN ELECTRIC PROIECT OFFICE SRL CUI RO 29166363
Subcontractanți 4
DANAVI CUI RO13062781
LEX PROTECT BUZĂU SRL CUI Ro4595335
MUZEUL JUDEŢEAN BUZĂU CUI 4055769
TQM SERVICES SRL CUI 17384119
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.